Gra Biznes

Poczuj żyłkę prawdziwego przedsiębiorcy dzięki planszówce dostępnej w naszej ofercie. Gra Biznes to świetnie spędzony czas z rodziną i znajomymi, pozwala nie tylko zintegrować się, ale również wyrobić w sobie wiele umiejętności, jak na przykład negocjacje czy zarządzanie finansami. Jest to szczególnie dobry pomysł na prezent dla dziecka, na przykład w wieku szkolnym. Dzięki podobnym planszówkom możliwe jest rozwijanie logicznego myślenia, które jest szczególnie ważne w matematyce.

Gra Biznes – zawartość

W pudełku dostępnych jest 250 banknotów, 25 domków, 12 hotelu, 76 kart, 5 pionków i kostka. Dodatkowo samo pudełko jest wygodne do przenoszenia ze względu na specjalny uchwyt. Dzięki temu Grę Biznes można zabrać na przykład na imprezę do znajomych lub na spotkanie rodzinne. Ze względu na zawartość pudełka, gra ta przypomina niezwykle popularne Monopoly, dzięki czemu nauczysz się konkurować w przyjaznej atmosferze zgodnie z zasadami fair play.

Idealny prezent na każdą okazję

Znasz miłośników planszówek? Gra Biznes to doskonały prezent na urodziny nie tylko dla dziecka, ale również dla dorosłego, który uwielbia tego typu zabawy! Dlatego postaw na rozwijającą zabawę, która będzie z całą pewnością prawdziwą uciechą dla całej rodziny. Jak już było wspomniane wcześniej, Gra Biznes rozwija wiele istotnych umiejętności, które z całą pewnością przydadzą się w życiu! Jakie to są umiejętności? Między innymi:

  • logiczne myślenie,
  • negocjacje,
  • myślenie strategiczne,
  • rozwój zdolności koncentracyjnych,
  • spostrzegawczość,
  • szybkie podejmowanie decyzji,
  • liczenie.

Duch rywalizacji

Wbrew pozorom nauka rywalizacji jest również konieczna, szczególnie dla dzieci, które dopiero co poznają otaczający je świat. Ważne jest, aby nauczyć się podejmowania decyzji nie na podstawie bieżących emocji, ale na podstawie faktów. To samo tyczy się kontaktów międzyludzkich, dyskusji na pewne tematy czy chociażby nawet kontaktu ze kontrkandydatami na jedno stanowisko w pracy. Dostępna w naszej ofercie planszówka pozwala na wyrobienie nawyków rywalizacji fair play już od małego, co zdecydowanie może być istotne w kolejnych etapach życia, szczególnie w życiu zawodowym, gdzie profesjonalizm jest stawiany na pierwszym miejscu.


Więcej szczegółów

Wszystkie pokazane na stronie produkty, oprócz gier, puzzli oraz białych uniwersalnych koszy, są przykładowymi, zrealizowanymi przez nas usługami.