Wędkowanie

Gra planszowa z elementami przestrzennymi, przeznaczona nie tylko dla dzieci. Oprócz zabawy uczy rozpoznawania najbardziej znanych ryb polskich wód. Pakowane zbiorczo po 20 sztuk.
Więcej szczegółów

Skaczące czapeczki

Znana i popularna od dziesięcioleci gra zręcznościowa dla całej rodziny. Zawiera 4 wyrzutnie, 12 czapeczek/skoczków, oraz planszę/cel. Pakowane zbiorczo po 10 sztuk.
Więcej szczegółów

Która godzina

Gra przeznaczona dla dzieci, które chcą nauczyć się rozpoznawać godziny na tradycyjnym zegarze. Dzięki odpowiednio przystosowanej planszy, gra w prosty sposób wspomaga przyswajanie takich pojęć jak: minut, godzina. W zestawie znajdują się: plansza, wskazówka zegarka, żetony minutek, żetony godzin, 4 pionki, kostka, instrukcja oraz pudło, które jest zegarem. Pakowane zbiorczo po 3 sztuki (wym. 370 x 370 x 90 mm).
Więcej szczegółów

Kółko i krzyżyk

Popularna gra dla całej rodziny. Składa się z planszy, 5 krzyżyków i 5 kółek. Planszowa wersja popularnej zeszytowej gry. Pakowane zbiorczo po 20 sztuk.
Więcej szczegółów

Gra biznes

Dwie gry planszowe Infobiznes i Citibiznes w jednym pudełku. Gry typu Eurobiznes to zabawa dla całej rodziny. Zawartość: duża dwustronna plansza o wymiarach 685x490mm, 250 banknotów, 25 domków, 12 hoteli 76 kart, 5 pionków i kostkę. Całość zapakowana w efektownym pudełku/walizce. Pakowane zbiorczo po 4 sztuki.
Więcej szczegółów

Chińczyk – Warcaby

Pudełko zawiera dwie z najbardziej znanych i popularnych gier planszowych: Chińczyka oraz Warcaby. Przeznaczone dla całej rodziny. Zawartość pudełka składa się z dwustronnej planszy, 24 pionów 16 pionków i kostki. Pakowane zbiorczo po 20 sztuk.
Więcej szczegółów

Bierki

Marynarska gra dla wszystkich. Powrót do starej dobrej tradycji wspólnej rodzinnej zabawy. Pakowane zbiorczo po 20 sztuk.
Więcej szczegółów

Beczułki

Loteria liczbowa typu lotto, zapakowana w efektowne pudełko, w kształcie dna drewnianej beczki. Gra dla całej rodziny w trzech wariantach. Zawiera 18 plansz, 90 drewnianych beczułek w woreczku, kolorowe sztony. Pakowane zbiorczo po 3 sztuki.
Więcej szczegółów

Wszystkie pokazane na stronie produkty, oprócz gier, puzzli oraz białych uniwersalnych koszy, są przykładowymi, zrealizowanymi przez nas usługami.